Vaikų dantų gydymas (vaikų odontologas) Kaune

Vaikų odontologija – ypatingo dėmesingumo, žinių ir patirties reikalaujanti gydymo sritis: nuo to, kaip praeis pirmasis vaiko vizitas pas gyd. odontologą, gali nulemti tolesnį vaiko santykį su dantų gydymu ir kitomis medicininėmis procedūromis.

Registruokitės vizitui

Štai ko reikėtų tikėtis planuojant vaikų odontologinį gydymą mūsų klinikoje:

1. Vaikų odontologas supažindins mažylį su klinikos aplinka, kabinetu, instrumentais, atsakys į visus kylančius klausimus – kad pirmasis susitikimas praeitų su geromis emocijomis, be baimės. Stengiamės užmegzti ryšį ir susidraugauti su kiekvienu vaikučiu ir gydymo metu užtikriname, kad vaikas jaustųsi ramiai, pasitikėtų gydytoju. Net ir suaugusiems lengviau pasiryžti nemėgstamai procedūrai, kai aplinka yra pažįstama ir jauki!

2. Mūsų klinikos gydytojų komanda laukia visų mažųjų pacientų, net jei ir nėra sugedusių dantukų – labai svarbu pas gydytoją lankytis ir profilaktikos tikslais: taip užkirsime kelią problemoms ateityje!

3. Supažindinus vaiką su klinikos aplinka, atlikus apžiūrą ir aptikus pažeistų dantukų, suteikiamas profesionalus, beskausmis gydymas.

4. Žaliakalnio odontologijos klinika dėmesį skiria ne tik vaikų dantų gydymui, bet ir prevencijai. Mes mokome vaikus ir jų tėvelius teisingai valytis dantis, parenkame tinkamas burnos higienos priemones.

5. Išmokysime tėvelius atkreipti didesnį dėmesį į vaiko burnos, dantų būklę ir laiku atskirti įspėjamuosius signalus: pastebėti pažeidimus, pakitusią pieninio dantuko spalvą ar jautrumą valant dantukus.

Kokias problemas sprendžia vaikų odontologas?

Kviečiame pasitikėti mūsų profesionalais: naujausios diagnostikos ir gydymo metodikos bei pažangios technologijos užtikrina beskausmį, tikslų ir greitą gydymą Jūsų mažyliui. Išmanome vaikų psichologiją, todėl mūsų specialistai padarys viską, kad vaikas jaustųsi saugiai, komfortiškai.


Mūsų klinikos gydytojai odontologai:

  • Atlieka profilaktinę vaiko dantų ir burnos apžiūrą;

  • Sudarų nuodugnų gydymo planą;

  • Dengia vaikų dantis silantais – apsaugine priemone nuo dantų ėduonies;

  • Plombuoja dantukus įvairiomis plombomis, kurių spalvą vaikas gali pasirinkti pats!

  • Atlieka endodontinį (dantų šaknų kanalų) gydymą;

  • Jeigu dantukai pažeisti negrįžtamai, atlieka jų šalinimą.

Vaikų odontologija: patarimai prižiūrint dantis po gydymo

Visas odontologines procedūras mažiesiems pacientams mūsų gydytojai odontologai atlieka ypač švelniai, kruopščiai ir profesionaliai, todėl nei gydymo metu, nei po jo vaikai nesusiduria su nemaloniais šalutiniais pojūčiais ir gali sugrįžti prie įprastos savo veiklos. Nepaisant to, pateikiame kelis patarimus, kurie užtikrins, kad po atlikto gydymo Jūsų vaikas galės džiaugtis dar patikimiau apsaugotais dantimis be jokių komplikacijų:

• Rūpestingai prižiūrėkite vaiko dantukus. Tėvai turėtų dalyvauti vaiko dantų priežiūroje iki šiam sueis 7-8 metai: būtinas itin kruopštus dantukų valymas, naudojant minkštą šepetėlį ir vaikams skirtą dantų pastą, o nuo 4-5 metų amžiaus – taip pat ir tarpdančių siūlą.

• Dantis apsisaugoti padės sveika mityba. Laiku pritaikytas gydymas svarbu, tačiau didelį vaidmenį atlieka ir subalansuota mityba. Patariama atidžiai rūpintis vaiko racionu, vengti cukrų ir rinktis daugiau skaidulų turintį, neskrudintą maistą, vartoti daugiau šviežių vaisių ir daržovių. Subalansuota, visavertė mityba sumažina ėduonies ir kitų ligų atsiradimo riziką.

• Profilaktika – būtina. Nepamirškite, kad vaikų dantų sveikata rūpintis būtina nuolat. Net jei mažylis niekuo nesiskundžia, 1-2 kartus per metus vaikui turėtų būti atliekama profilaktinė patikra. Mūsų vaikų odontologas nepraleis nė menkiausios smulkmenos!

Preciziškai atliktas estetinis dantų plombavimas sukuria nepriekaištingus rezultatus

Visos klinikos paslaugos

Kviečiame registruotis Žaliakalnio odontologijos klinikoje ir tuo įsitikinti patiems!

Registruokitės vizitui