Odontologijos paslaugos Kaune

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

Estetinio plombavimo metu dantys atkuriami sluoksnis po sluoksnio atkartojant natūralią danties anatomiją.Taip pasiekiama natūrali danties spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.


Estetinis plombavimas mūsų klinikoje atliekamas naudojant aukščiausios kokybės (sertifikuotas) plombines medžiagas, kurios savo fizikinėmis savybėmis – tvirtumu, elastingumu, kietumu, atsparumu brėžimu, sukibimu su dantimi, dilimu – prilygsta natūraliam danties audiniui, o platus atspalvių ir blizgumo / matiškumo pasirinkimas suteikia galimybę atkurti indivudualų Jūsų danties grožį. Teisingas medžiagos pasirinkimas ir naudojimas griežtai laikantis gamintojo rekomendacijų užtikrina restauracijos (plombos) ilgaamžiškumą.

Sužinoti daugiau Registruokitės vizitui
​ Estetinis protezavimas

Estetinis protezavimas

Protezavimo metu yra atstatoma dantų funkcija ir estetika. Norėdami pasiekti puikius dantų protezavimo rezultatus ir išpildyti visus pacientų lūkesčius neapsiribojame vien gydytojo kompetencija ir bendraujame tik su aukščiausios kvalifikacijos dantų technikais, kurie dirba su moderniausiomis šiuolaikinėmis technologijomis bei medžiagomis. Nuolatos komunikuodami su profesionaliais Lietuvos vedančiais dantų technikais surandame optimaliausią sprendimą kiekvienam individualiam atvejui taip užtikrindami tek atstatytą dantų funkciją, tiek nepriekaištingą dantų estetiką.

Sužinoti daugiau Registruokitės vizitui
Dantų implantai

Dantų implantai

Mūsų specialistų žinios bei daugiametė patirtis užtikrins Jūsų šypseną ir sveikatą. Klinikoje naudojami aukščiausio lygio „Straumann“ kompanijos implantai, kurie jau eilę metų laikomi geriausiais implantais pasaulyje.

Specialūs Straumann titano lydiniai pasaulinėje mokslinėje praktikoje laikomi labiausiai suderinamais su žmogaus organizmu, nekeliančiais infekcijos, periimplantito rizikos bei skatinančiais kaulo priaugimą prie natūraliai susiformuojančios titano oksido plėvelės – tokiu būdu užtikrinama stipri implanto antrinė fiksacija kaule.

Mūsų klinikoje dantų implantaciją atlieka patyręs veido ir žandikaulių chirurgas besispecializuojantis dantų implantacijoje, savo darbo patirtyje skaičiuojantis tūkstančius atliktų dantų implantacijos operacijų. Naudojami patikimų, pasaulyje pripažintų firmų implantai.

Sužinoti daugiau Registruokitės vizitui
Dantų kanalų gydymas rotaciniais instrumentais

Dantų kanalų gydymas rotaciniais instrumentais

Žaliakalnio odontologijos klinikoje atliekant dantų kanalų gydymą naudojamos pažangiausios šiuolaikinės technologijos.

Gydymo metu naudojama koferdamo sistema, mašininiai – rotaciniai kanalų formavimo instrumentai, aukščiausios kokybės kanalų valymo ir užpildymo medžiagos.

Taip užtikrinamas efektyvus ir kokybiškas dantų kanalų gydymas pagal naujausius pasaulyje keliamus standartus.

Sužinoti daugiau Registruokitės vizitui
Burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena mūsų klinikoje atliekama naudojant ultragarsinį skalerio aparatą bei rankinius instrumentus.

Procedūros metu pašalinamos virš dantenų ir po jomis esančios kietos bei minkštos apnašos, taip pat mikroorganizmai bei jų toksinai iš dantų kišenių. Be to, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, kabantys plombų kraštai, taip sumažinant apnašų kaupimąsi.

Mūsų klinikoje pacientai mokomi atlikti burnos higieną namuose, parenkamos higienos priemonės, aiškinama apei sveiką mitybą. Prieš bet kokią dantų gydymo ir balinimo procedūrą pirmiausia būtina pašalinti apnašas ir akmenis.

Profesionali burnos higiena paprastai rekomenduojama kas 6 mėnesius.

Sužinoti daugiau Registruokitės vizitui
Dantų balinimas

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai viena iš labiausiai paplitusių kosmetinio dantų gydymo procedūrų.

Dantų balinimas yra paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui pasigražinti savo šypseną.

Mūsų klinikoje Jums bus paaiškinta apie dantų balinimo galimybes, padėsime Jums pasirinkti efektyviausią ir Jūsų lūkesčius atitinkantį metodą.

Mes atliekame dantų balinimą šiais metodais:
kabinetinis dantų balinimas (atliekamas klinikoje);
dantų kapomis (atliekamas savarankiškai namuose);
pavienių dantų vidinis balinimas.

Sužinoti daugiau Registruokitės vizitui