Dantų balinimas (kabinetinis, kapomis, pavienių dantų) Kaune

Natūraliai balti dantys yra daugelio siekiamybė. Deja, akinančia šypsena natūraliai džiaugtis gali tikrai ne kiekvienas... Siekiant koreguoti dantų spalvą, į pagalbą ateina dantų balinimas – procedūra, kurios metu, pasitelkus modernias ir saugias sistemas, efektyviai balinami visi ar pavieniai pacientų dantys, taip sukuriant estetiškesnę, baltesnę šypseną. Tai viena iš labiausiai paplitusių kosmetinio dantų gydymo procedūrų.


Dantų balinimas yra paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui pasigražinti savo šypseną. Mūsų klinikoje Jums bus paaiškinta apie dantų balinimo galimybes, padėsime Jums pasirinkti efektyviausią ir Jūsų lūkesčius atitinkantį metodą.


Mes atliekame dantų balinimą šiais metodais: kabinetinis dantų balinimas (atliekamas klinikoje); dantų kapomis (atliekamas savarankiškai namuose); pavienių dantų vidinis balinimas.

Registruokitės vizitui

Susipažinkite su pagrindiniais dantų balinimo privalumais:

1. Atliekamas itin profesionaliai, prižiūrint gydytojui.

2. Pageidaujamas baltumas pasiekiamas itin greitai.

3. Procedūros metu niekaip nepakenkiama dantims ar burnos audiniams.

4. Pasiektais rezultatais galima džiaugtis net porą metų.

5. Šypsena pašviesėja net 8 tonais!

6. Suteikiamas didesnis pasitikėjimas savimi.

Kabinetinis dantų balinimas: be jokio dantų jautrumo

Kabinetinis balinimas – puikus pasirinkimas, siekiantiems greitų rezultatų su maksimalia gydytojų priežiūra. Atlikdami balinimą klinikoje, naudojame BlancOne® CLICK sistemą, kuri yra ne tik efektyvi, bet ir nesukelia jokio dantų jautrumo!

 • Tai naujos kartos balinimas, kurio metu naudojamas nedidelės koncentracijos vandenilio peroksidas.

 • Dantys balinami aktyvuojant gelį specialia kvantine šviesa.

 • Susidaręs deguonis nėra išskiriamas išorėje, bet išlieka gelyje.

 • Tokiu būdu veikliosios medžiagos maksimaliai nukreipiamos į dantų emalį, taip padidinant balinimo efektą.

 • Šios priemonės nedirgina dantenų, tausoja dantų emalį ir burnos gleivinę.

 • Balinimo trukmė – apie 10 min. Gali prireikti kelių vizitų.

Džiaukitės akinančia šypsena be jokių nemalonių pojūčių!

Dantų balinimas kapomis: rezultatas neišeinant iš namų

Pacientams taip pat suteikiame galimybę balinti dantis su kapomis namuose. Naudojame įvairias balinimo sistemas, skirtas pacientams balinti namuose, viena jų – Opalescence.

 • Pacientui nuimami dantų atspaudai.

 • Pagal atspaudus, laboratorijoje gaminamos kapos.

 • Parinkus tinkamo stiprumo gelį, pacientui suteikiamas dantų balinimo rinkinys.

 • Priklausomai nuo norimo rezultato, paskiriamas 1 – 2 savaičių trukmės balinimo ciklas namuose.

 • Kapas su balinamuoju geliu reikia nešioti apie 1 val. per parą.

Šis metodas suteikia išties puikius rezultatus. Svarbiausia – kapas nešioti paskirtą laiką ir vengti dažančių maisto produktų bei gėrimų.

Pavienių dantų balinimas: kai netinka tradiciniai metodai

Pavieniai negyvi dantys negali būti balinami tradiciniais metodais. Tokiu atveju taikomas endodontinis balinimas – iš vidaus. Į danties ertmę įšvirkščiama balinamoji medžiaga, o ertmė kuriam laikui užpildoma laikina plomba. Toks pavienių dantų balinimas trunka iki kelių dienų. Esant reikalui, procedūra pakartojama.

Patarimai prižiūrint dantis po dantų balinimo

Pateikiame kelis patarimus, kurie užtikrins, kad po dantų balinimo galėsite ilgai džiaugtis pastebimai baltesne šypsena:

1. Laikykitės pavyzdingos burnos higienos. Atlikus balinimo procedūrą ir norint išlaikyti pasiektą rezultatą, būtina nepriekaištinga dantų ir burnos higiena: kruopščiai valykite dantis ir tarpdančius, rinkitės mineralizuojančią ir balinančią dantų pastą. Taip pat nepamirškite kasdien naudoti tarpdančių siūlą, burnos irigatorių, burnos skalavimo skystį.

2. Venkite dažančių maisto produktų. Mūsų dantis veikia maiste, gėrimuose esantys pigmentai. Baltą spalvą patamsinti ar dantų paviršių „papuošti“ pigmentinėmis dėmėmis gali tokie produktai, kaip kava, juoda arbata, raudonas vynas, burokėliai, uogos. Taip pat ir nikotino turintys produktai, tokie kaip cigaretės. Siekiant išlaikyti dantų baltumą, rekomenduojame minėtus produktus vartoti saikingiau.

3. Reguliariai apsilankykite pas gydytoją odontologą profilaktinei patikrai. Vien tik atidi higiena namuose nepadeda išvengti dantų baltumui kenkiančių kietųjų apnašų bei pigmentinių dėmių. Būtent dėl to nepamirškite reguliariai, kas 6-12 mėnesių atlikti profesionalią burnos higieną: šios procedūros dėka, dantys akivaizdžiai pašviesėja!

Preciziškai atliktas estetinis dantų plombavimas sukuria nepriekaištingus rezultatus

Visos klinikos paslaugos

Kviečiame registruotis Žaliakalnio odontologijos klinikoje ir tuo įsitikinti patiems!

Registruokitės vizitui