Estetinis plombavimas Kaune

Tai – viena populiariausių odontologinių procedūrų. Estetinio plombavimo metu, pasitelkus aukštos kokybės plombas, atkuriami dantų audiniai, koreguojama dantų forma ir spalva.


Ką suteikia estetinis dantų plombavimas?


Tai laiko ir praktikos patikrintas metodas, kuris leidžia greitai, be skausmo ir itin efektyviai atstatyti nudilusius, laiko ar ligų pažeistus, spalvą, formą praradusius pacientų dantis. Ši procedūra suteikia puikų estetinį efektą, tačiau atliekama gali būti ne tik dėl grožio: pasitelkus restauracijas, kokybiškai atstatomi ėduonies, kitų ligų, traumų paveikti dantys, pakeliamas sąkandžio aukštis, pagerinama kramtymo funkcija.

Registruokitės vizitui

Kaip atliekamas estetinis plombavimas?

Konsultacija

Vizito metu su gydytoju odontologu aptariami paciento lūkesčiai, įvertinama dantų būklė, numatomas reikalingų restauracijų kiekis, vizitų skaičius ir eiga. Esant būtinybei, prieš plombavimo procedūrą atliekama profesionali burnos higiena.

Plombavimas

Estetinio plombavimo metu dantys atkuriami sluoksnis po sluoksnio atkartojant natūralią danties struktūrą ir anatomiją: vageles, kauburėlius. Taip pasiekiama natūrali danties spalva, tekstūra, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

Poliravimas

Atlikus procedūrą, plombos nupoliruojamos, taip suteikiant dar daugiau natūralaus blizgesio. Siekiant išlaikyti kuo ilgaamžiškesnį rezultatą, būtina reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną ir nupoliruoti restauracijas pakartotinai.

Naudojamos medžiagos


Pacientų saugumas – mūsų prioritetas. Būtent todėl estetinis plombavimas mūsų klinikoje atliekamas naudojant aukščiausios kokybės, Europos Sąjungoje sertifikuotas plombines medžiagas, kurios savo fizikinėmis savybėmis – tvirtumu, elastingumu, kietumu, atsparumu brėžimu, sukibimu su dantimi, dilimu – prilygsta natūraliam danties audiniui, o platus atspalvių ir blizgumo bei matiškumo pasirinkimas suteikia galimybę atkurti individualų Jūsų danties grožį. Teisingas medžiagos pasirinkimas ir naudojimas griežtai laikantis gamintojo rekomendacijų užtikrina estetinės restauracijos (plombos) ilgaamžiškumą.

Estetinio plombavimo privalumai


Ši odontologinė procedūra džiugina daugybe savo privalumų. Jos dėka:

  • Dantims suteikiama pageidaujama spalva ir forma;

  • Rezultatas atrodo itin natūraliai;

  • Panaikinami tarpai tarp dantų ir bet kokie dantų pažeidimų pėdsakai;

  • Pastebimų šypsenos pokyčių galime pasiekti per vieną vizitą;

  • Užtikrinama gera kramtymo funkcija;

  • Galima pakelti dėl dantų dėvėjimosi sužemėjusį sąkandį;

  • Tausojami sveiki danties audiniai;

  • Rezultatas laikosi 5-7 metus ir ilgiau.

Ko tikėtis po procedūros?

Maistas

Maistas. Valgyti bus galima praėjus maždaug 2 val. po estetinio plombavimo (kai praeina nejautros sukeltas tirpimo pojūtis). Tiesa, bent 24 val. nevartokite dažančių, pigmentaciją skatinančių produktų, gėrimų (burokėlių, vaisių, uogų bei jų sulčių, raudono vyno, kavos ir pan.). Šiuo laikotarpiu rekomenduojama susilaikyti ir nuo rūkymo. Praėjus šiam laikotarpiui, bus galima mėgautis bet kokiu maistu, tačiau atsargiai kramtykite kietesnius maisto produktus. Dantimis negliaudykite riešutų, nekramtykite ledo kubelių ar labai kietų saldainių.

Kasdienė priežiūra

Kasdienė priežiūra. Dantų sveikata būtina rūpintis ir po restauracijos. Dantų priežiūrai rinkitės šepetėlį minkštais šereliais. Taip pat naudokite saugią, mineralizuojančią dantų pastą be abrazyvinių medžiagų, kurios gali pakenkti dantų emaliui ir skatina restauracijų dėvėjimąsi. Taip pat kasdien naudokite tarpdančių siūlą bei šepetėlius, burnos skalavimo skystį.

Profilaktiniai vizitai

Profilaktiniai vizitai. Praėjus maždaug savaitei po plombavimo, rekomenduojame apsilankyti pakartotiniam patikrinimui: esant poreikiui, gydytojas atliks korekcijas, kad estetinis plombavimas tarnautų dar patikimiau. Siekiant išlaikyti puikų rezultatą ir užkirsti kelią dantų ligoms, reguliariai atlikite profesionalią burnos higieną: specialistai ne tik suteiks dantims bei burnai gaivumą ir apsaugą, bet ir pakartotinai nupoliruos plombas.

Preciziškai atliktas estetinis dantų plombavimas sukuria nepriekaištingus rezultatus

Visos klinikos paslaugos

Kviečiame registruotis Žaliakalnio odontologijos klinikoje ir tuo įsitikinti patiems!

Registruokitės vizitui